Citizen Finedevice Co Ltd CM309E32000000ABJT
رقم الجزء
CM309E32000000ABJT
المصنع
Citizen Finedevice Co Ltd
الفئة:
結晶
الطرد
4-SOJ, 9.60mm pitch
ورقة البيانات
阿拉伯语CM309E32000000ABJT.pdf
الوصف
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD