CMR05E620JODP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CMR05E620JODP.
| الصورة |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CMR | CMR | CMR | CMR | CMR |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 62 pF | 62 pF | 62 pF | 62 pF | 62 pF |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Voltage-Rated | 500 V | 500 V | 500 V | 500 V | 500 V |
| DielectricMaterial | Mica | Mica | Mica | Mica | Mica |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| LeadSpacing | 0.224 (5.70mm) | 0.224 (5.70mm) | 0.224 (5.70mm) | 0.224 (5.70mm) | 0.224 (5.70mm) |
| Size/Dimension | 0.449 L x 0.169 W (11.40mm x 4.30mm) | 0.449 L x 0.169 W (11.40mm x 4.30mm) | 0.449 L x 0.169 W (11.40mm x 4.30mm) | 0.449 L x 0.169 W (11.40mm x 4.30mm) | 0.449 L x 0.169 W (11.40mm x 4.30mm) |