CMR05F131FODM.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CMR05F131FODM.
| الصورة |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CMR | CMR | CMR | CMR | CMR |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 130 pF | 130 pF | 130 pF | 130 pF | 130 pF |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Voltage-Rated | 500 V | 500 V | 500 V | 500 V | 500 V |
| DielectricMaterial | Mica | Mica | Mica | Mica | Mica |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| LeadSpacing | 0.224 (5.70mm) | 0.224 (5.70mm) | 0.224 (5.70mm) | 0.224 (5.70mm) | 0.224 (5.70mm) |
| Size/Dimension | 0.461 L x 0.181 W (11.70mm x 4.60mm) | 0.461 L x 0.181 W (11.70mm x 4.60mm) | 0.461 L x 0.181 W (11.70mm x 4.60mm) | 0.461 L x 0.181 W (11.70mm x 4.60mm) | 0.461 L x 0.181 W (11.70mm x 4.60mm) |