CPPFXC7L-BR-9.8304TS.pdf
| الصورة |
| Series | FIPO™ CPPFX | FIPO™ CPPFX | FIPO™ CPPFX | FIPO™ CPPFX | FIPO™ CPPFX |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 9.8304 MHz | 9.8304 MHz | 9.8304 MHz | 9.8304 MHz | 9.8304 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS |
| Voltage-Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| FrequencyStability | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 25mA | 25mA | 25mA | 25mA | 25mA |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) |