Sumida America Components Inc. CR75-5R6MC
رقم الجزء
CR75-5R6MC
المصنع
Sumida America Components Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Nonstandard
ورقة البيانات
阿拉伯语CR75-5R6MC.pdf
الوصف
FIXED IND 5.6UH 2.8A 32.5MOHM SM
Product details
1. How to order CR75-5R6MC on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CR75-5R6MC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CR75-5R6MC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CR75-5R6MC.
7.How to contact us to get technical supports, such as CR75-5R6MC pin diagram, CR75-5R6MC datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CR75 CR75 CR75 CR75 CR75
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 5.6 µH 5.6 µH 5.6 µH 5.6 µH 5.6 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.8 A 2.8 A 2.8 A 2.8 A 2.8 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 32.5mOhm Max 32.5mOhm Max 32.5mOhm Max 32.5mOhm Max 32.5mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz