Yageo CS1812KKX7RCBB103
رقم الجزء
CS1812KKX7RCBB103
المصنع
Yageo
الفئة:
セラミック コンデンサ
الطرد
1812 (4532 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语CS1812KKX7RCBB103.pdf
الوصف
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1812
Product details
1. How to order CS1812KKX7RCBB103 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CS1812KKX7RCBB103 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CS1812KKX7RCBB103?
المصنع Yageo Yageo Yageo Yageo Yageo
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CS CS CS CS CS
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 10000 pF 10000 pF 10000 pF 10000 pF 10000 pF
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
Voltage-Rated 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV) 1000V (1kV)
TemperatureCoefficient X7R X7R X7R X7R X7R
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Features Soft Termination Soft Termination Soft Termination Soft Termination Soft Termination
Ratings - - - - -
FailureRate - - - - -
Size/Dimension 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm) 0.177 L x 0.126 W (4.50mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max) - - - - -
Thickness(Max) 0.069 (1.75mm) 0.069 (1.75mm) 0.069 (1.75mm) 0.069 (1.75mm) 0.069 (1.75mm)