CT0805CSF-680K.pdf
| الصورة |
| Package/Case | - | - | - | - | - |
| Series | ct0805csf | ct0805csf | ct0805csf | ct0805csf | ct0805csf |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 68 nH | 68 nH | 68 nH | 68 nH | 68 nH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | - | - | - | - | - |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | - | - | - | - | - |
| DCResistance(DCR) | 380mOhm | 380mOhm | 380mOhm | 380mOhm | 380mOhm |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 1.45GHz | 1.45GHz | 1.45GHz | 1.45GHz | 1.45GHz |