Central Technologies CT1008CSF-471J
رقم الجزء
CT1008CSF-471J
المصنع
Central Technologies
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语CT1008CSF-471J.pdf
الوصف
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Product details
1. How to order CT1008CSF-471J on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CT1008CSF-471J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT1008CSF-471J?
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ct1008csf ct1008csf ct1008csf ct1008csf ct1008csf
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 470 nH 470 nH 470 nH 470 nH 470 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 1.2Ohm 1.2Ohm 1.2Ohm 1.2Ohm 1.2Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 450MHz 450MHz 450MHz 450MHz 450MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C