Central Technologies CTDR4F-122K
رقم الجزء
CTDR4F-122K
المصنع
Central Technologies
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Radial, Vertical Cylinder
ورقة البيانات
阿拉伯语CTDR4F-122K.pdf
الوصف
1200UH RADIAL DRUM CORE INDUCTOR
Product details
1. How to order CTDR4F-122K on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CTDR4F-122K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTDR4F-122K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTDR4F-122K.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTDR4F CTDR4F CTDR4F CTDR4F CTDR4F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core - - - - -
Inductance 1.2 mH 1.2 mH 1.2 mH 1.2 mH 1.2 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A 5.5A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 232mOhm Max 232mOhm Max 232mOhm Max 232mOhm Max 232mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz