CTDR5F-221K.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTDR5F-221K.
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CTDR5F | CTDR5F | CTDR5F | CTDR5F | CTDR5F |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 220 µH | 220 µH | 220 µH | 220 µH | 220 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 13.5 A | 13.5 A | 13.5 A | 13.5 A | 13.5 A |
| Current-Saturation(Isat) | 13A | 13A | 13A | 13A | 13A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 40mOhm Max | 40mOhm Max | 40mOhm Max | 40mOhm Max | 40mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |