CTDR5F-330K.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTDR5F-330K.
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 27 A | 27 A | 27 A | 27 A | 27 A |
| Current-Saturation(Isat) | 34A | 34A | 34A | 34A | 34A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 9mOhm Max | 9mOhm Max | 9mOhm Max | 9mOhm Max | 9mOhm Max |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |