CTDR5F-471K.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTDR5F-471K.
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CTDR5F | CTDR5F | CTDR5F | CTDR5F | CTDR5F |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 470 µH | 470 µH | 470 µH | 470 µH | 470 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 11.4 A | 11.4 A | 11.4 A | 11.4 A | 11.4 A |
| Current-Saturation(Isat) | 8.8A | 8.8A | 8.8A | 8.8A | 8.8A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 78mOhm Max | 78mOhm Max | 78mOhm Max | 78mOhm Max | 78mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |