Central Technologies CTRL5480F-4-272K
رقم الجزء
CTRL5480F-4-272K
المصنع
Central Technologies
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
Radial, Vertical Cylinder
ورقة البيانات
CTRL5480F-4-272K.pdf
الوصف
2700UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTRL5480F-4-272K on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CTRL5480F-4-272K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTRL5480F-4-272K?
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTRL5480F-4 CTRL5480F-4 CTRL5480F-4 CTRL5480F-4 CTRL5480F-4
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 2.7 mH 2.7 mH 2.7 mH 2.7 mH 2.7 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 385 mA 385 mA 385 mA 385 mA 385 mA
Current-Saturation(Isat) 540mA 540mA 540mA 540mA 540mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 2.8Ohm Max 2.8Ohm Max 2.8Ohm Max 2.8Ohm Max 2.8Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz