Central Technologies CTRL5480F-4-562K
رقم الجزء
CTRL5480F-4-562K
ورقة البيانات
CTRL5480F-4-562K.pdf
الوصف
5600UH RADIAL FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTRL5480F-4-562K on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CTRL5480F-4-562K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTRL5480F-4-562K?
Material-Core - - - - -
Inductance 5.6 mH 5.6 mH 5.6 mH 5.6 mH 5.6 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA 250 mA
Current-Saturation(Isat) 370mA 370mA 370mA 370mA 370mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 6.3Ohm Max 6.3Ohm Max 6.3Ohm Max 6.3Ohm Max 6.3Ohm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz