Bourns Inc. CW105550A-8N2J
رقم الجزء
CW105550A-8N2J
المصنع
Bourns Inc.
الفئة:
固定インダクタ
الطرد
0402 (1005 Metric)
ورقة البيانات
阿拉伯语CW105550A-8N2J.pdf
الوصف
FIXED IND 8.2NH 680MA 200MOHM SM
Product details
1. How to order CW105550A-8N2J on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CW105550A-8N2J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CW105550A-8N2J?
المصنع Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Series CW105550A CW105550A CW105550A CW105550A CW105550A
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 8.2 nH 8.2 nH 8.2 nH 8.2 nH 8.2 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 680 mA 680 mA 680 mA 680 mA 680 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max
Q@Freq 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz 25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 4.4GHz 4.4GHz 4.4GHz 4.4GHz 4.4GHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz