TE Connectivity Laird CWB4405C
رقم الجزء
CWB4405C
المصنع
TE Connectivity Laird
الفئة:
RF アンテナ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语CWB4405C.pdf
الوصف
RF ANT 455MHZ WHIP STR NMO BASE
Product details
1. How to order CWB4405C on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CWB4405C price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CWB4405C?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CWB4405C.
7.How to contact us to get technical supports, such as CWB4405C pin diagram, CWB4405C datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band) 455MHz 455MHz 455MHz 455MHz 455MHz
FrequencyRange 440MHz ~ 470MHz 440MHz ~ 470MHz 440MHz ~ 470MHz 440MHz ~ 470MHz 440MHz ~ 470MHz
AntennaType Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight
NumberofBands 1 1 1 1 1
VSWR 2 2 2 2 2
ReturnLoss - - - - -
Gain 5dB 5dB 5dB 5dB 5dB
Power-Max 200 W 200 W 200 W 200 W 200 W
Features - - - - -
Termination NMO NMO NMO NMO NMO
IngressProtection - - - - -
MountingType Base Mount Base Mount Base Mount Base Mount Base Mount
Height(Max) 35.500 (901.70mm) 35.500 (901.70mm) 35.500 (901.70mm) 35.500 (901.70mm) 35.500 (901.70mm)