Cypress Semiconductor Corp CY7C1339G-133AXE
رقم الجزء
CY7C1339G-133AXE
المصنع
Cypress Semiconductor Corp
الفئة:
メモリ
الطرد
100-LQFP
ورقة البيانات
阿拉伯语CY7C1339G-133AXE.pdf
الوصف
IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP
Product details
1. How to order CY7C1339G-133AXE on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CY7C1339G-133AXE price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CY7C1339G-133AXE?
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Volatile Volatile Volatile Volatile Volatile
MemoryFormat SRAM SRAM SRAM SRAM SRAM
MemorySize 4Mb (128K x 32) 4Mb (128K x 32) 4Mb (128K x 32) 4Mb (128K x 32) 4Mb (128K x 32)
MemoryInterface Parallel Parallel Parallel Parallel Parallel
ClockFrequency 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz 133 MHz
WriteCycleTime-WordPage - - - - -
AccessTime 4 ns 4 ns 4 ns 4 ns 4 ns
Voltage-Supply 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V 3.15V ~ 3.6V