Comchip Technology CZRL55C15-G
رقم الجزء
CZRL55C15-G
المصنع
Comchip Technology
الفئة:
ダイオード - ツェナー - シングル
الطرد
DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
ورقة البيانات
CZRL55C15-G.pdf
الوصف
DIODE ZENER 15V 500MW SOD80
Product details
1. How to order CZRL55C15-G on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CZRL55C15-G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CZRL55C15-G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CZRL55C15-G.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±6% ±6% ±6% ±6% ±6%
Part Status Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Power - Max 500 mW 500 mW 500 mW 500 mW 500 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 30 Ohms 30 Ohms 30 Ohms 30 Ohms 30 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) 175°C (TJ) 175°C (TJ) 175°C (TJ) 175°C (TJ) 175°C (TJ)
Operating Temperature 15 V 15 V 15 V 15 V 15 V
Supplier Device Package 100 nA @ 11 V 100 nA @ 11 V 100 nA @ 11 V 100 nA @ 11 V 100 nA @ 11 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA 1.5 V @ 200 mA