Comchip Technology CZRUR52C20-HF
رقم الجزء
CZRUR52C20-HF
المصنع
Comchip Technology
الفئة:
ダイオード - ツェナー - シングル
الطرد
2-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语CZRUR52C20-HF.pdf
الوصف
DIODE ZENER 20V 150MW 0603
Product details
1. How to order CZRUR52C20-HF on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the CZRUR52C20-HF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CZRUR52C20-HF?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CZRUR52C20-HF.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Part Status Active Active Active Active Active
Power - Max 150 mW 150 mW 150 mW 150 mW 150 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Operating Temperature 20 V 20 V 20 V 20 V 20 V
Supplier Device Package 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V 100 nA @ 15 V
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA 900 mV @ 10 mA