E-Switch D16HTEER11
رقم الجزء
D16HTEER11
المصنع
E-Switch
الفئة:
押しボタン スイッチ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语D16HTEER11.pdf
الوصف
D16HTEER11
Product details
1. How to order D16HTEER11 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the D16HTEER11 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of D16HTEER11?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of D16HTEER11.
7.How to contact us to get technical supports, such as D16HTEER11 pin diagram, D16HTEER11 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
المصنع E-Switch E-Switch E-Switch E-Switch E-Switch
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series D16 D16 D16 D16 D16
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Standard Standard Standard Standard Standard
Circuit SPDT SPDT SPDT SPDT SPDT
SwitchFunction On-On On-On On-On On-On On-On
CurrentRating(Amps) 8A (AC), 6A (DC) 8A (AC), 6A (DC) 8A (AC), 6A (DC) 8A (AC), 6A (DC) 8A (AC), 6A (DC)
VoltageRating-AC 125 V 125 V 125 V 125 V 125 V
VoltageRating-DC 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
ActuatorMarking - - - - -
Color-Actuator/Cap - - - - -
IlluminationTypeColor - - - - -
IlluminationVoltage(Nominal) - - - - -
TerminationStyle Solder Lug Solder Lug Solder Lug Solder Lug Solder Lug
IngressProtection - - - - -
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Circular - 16.00mm Dia Circular - 16.00mm Dia Circular - 16.00mm Dia Circular - 16.00mm Dia Circular - 16.00mm Dia