Connor Winfield DOCAT052F-019.44M
رقم الجزء
DOCAT052F-019.44M
المصنع
Connor Winfield
الفئة:
発振器
الطرد
6-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语DOCAT052F-019.44M.pdf
الوصف
XTAL OSC OCXO 19.4400MHZ LVCMOS
Product details
1. How to order DOCAT052F-019.44M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DOCAT052F-019.44M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DOCAT052F-019.44M?
المصنع Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Series DOCAT DOCAT DOCAT DOCAT DOCAT
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type OCXO OCXO OCXO OCXO OCXO
Frequency 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz 19.44 MHz
Function - - - - -
Output LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppb ±50ppb ±50ppb ±50ppb ±50ppb
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.555 L x 0.358 W (14.10mm x 9.10mm) 0.555 L x 0.358 W (14.10mm x 9.10mm) 0.555 L x 0.358 W (14.10mm x 9.10mm) 0.555 L x 0.358 W (14.10mm x 9.10mm) 0.555 L x 0.358 W (14.10mm x 9.10mm)