Connor Winfield DOCSC012F-025.0M
رقم الجزء
DOCSC012F-025.0M
المصنع
Connor Winfield
الفئة:
発振器
الطرد
6-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语DOCSC012F-025.0M.pdf
الوصف
XTAL OSC OCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Product details
1. How to order DOCSC012F-025.0M on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DOCSC012F-025.0M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DOCSC012F-025.0M?
المصنع Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield Connor Winfield
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Series DOCSC DOCSC DOCSC DOCSC DOCSC
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type OCXO OCXO OCXO OCXO OCXO
Frequency 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz
Function - - - - -
Output LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS LVCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±10ppb ±10ppb ±10ppb ±10ppb ±10ppb
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.555 L x 0.358 W (14.10mm x 9.10mm) 0.555 L x 0.358 W (14.10mm x 9.10mm) 0.555 L x 0.358 W (14.10mm x 9.10mm) 0.555 L x 0.358 W (14.10mm x 9.10mm) 0.555 L x 0.358 W (14.10mm x 9.10mm)