Signal Transformer DP-241-5-10L
رقم الجزء
DP-241-5-10L
المصنع
Signal Transformer
الفئة:
電力トランス
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语DP-241-5-10L.pdf
الوصف
PWR XFMR LAMINATED 12VA CHAS MT
Product details
1. How to order DP-241-5-10L on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DP-241-5-10L price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DP-241-5-10L?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DP-241-5-10L.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Two-4-One™ Two-4-One™ Two-4-One™ Two-4-One™ Two-4-One™
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Laminated Core Laminated Core Laminated Core Laminated Core Laminated Core
Voltage-Primary 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V 115V, 230V
Voltage-Secondary(FullLoad) 10V 10V 10V 10V 10V
Current-Output(Max) 1.2A 1.2A 1.2A 1.2A 1.2A
PrimaryWinding(s) Dual Dual Dual Dual Dual
SecondaryWinding(s) Single Single Single Single Single
CenterTap Yes Yes Yes Yes Yes
Power-Max 12VA 12VA 12VA 12VA 12VA
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
TerminationStyle Wire Leads Wire Leads Wire Leads Wire Leads Wire Leads
Size/Dimension 71.40mm L x 36.30mm W 71.40mm L x 36.30mm W 71.40mm L x 36.30mm W 71.40mm L x 36.30mm W 71.40mm L x 36.30mm W
Height-Seated(Max) 42.80mm 42.80mm 42.80mm 42.80mm 42.80mm