| الصورة |
| المصنع | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | - | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | North America | North America | North America | North America | North America |
| InputType | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade |
| Voltage-Input | 120VAC | 120VAC | 120VAC | 120VAC | 120VAC |
| Voltage-Output | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V |
| Current-Output(Max) | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA | 300mA |
| Power(Watts) | 1.4 W | 1.4 W | 1.4 W | 1.4 W | 1.4 W |
| NoLoadPowerConsumption | - | - | - | - | - |
| Efficiency | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| OutputConnector | Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.5mm O.D. x 9.5mm |