Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DPD240040-P9P.
| الصورة |
| المصنع | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | - | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | North America | North America | North America | North America | North America |
| InputType | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade |
| Voltage-Input | 120VAC | 120VAC | 120VAC | 120VAC | 120VAC |
| Voltage-Output | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Current-Output(Max) | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA |
| Power(Watts) | 9.6 W | 9.6 W | 9.6 W | 9.6 W | 9.6 W |
| NoLoadPowerConsumption | - | - | - | - | - |
| Efficiency | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| OutputConnector | Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 72 (1.83m) | 72 (1.83m) | 72 (1.83m) | 72 (1.83m) | 72 (1.83m) |
| InputConnector | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 3.06 L x 2.19 W x 1.77 H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm) | 3.06 L x 2.19 W x 1.77 H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm) | 3.06 L x 2.19 W x 1.77 H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm) | 3.06 L x 2.19 W x 1.77 H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm) | 3.06 L x 2.19 W x 1.77 H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm) |