| الصورة |
| المصنع | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | - | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | North America | North America | North America | North America | North America |
| InputType | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Current-Output(Max) | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA | 500mA |
| Power(Watts) | 12 W | 12 W | 12 W | 12 W | 12 W |
| NoLoadPowerConsumption | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 65% | 65% | 65% | 65% | 65% |
| OperatingTemperature | 10°C ~ 40°C | 10°C ~ 40°C | 10°C ~ 40°C | 10°C ~ 40°C | 10°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 72 (1.83m) | 72 (1.83m) | 72 (1.83m) | 72 (1.83m) | 72 (1.83m) |
| InputConnector | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P | NEMA 1-15P |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 2.36 L x 1.73 W x 0.98 H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm) | 2.36 L x 1.73 W x 0.98 H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm) | 2.36 L x 1.73 W x 0.98 H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm) | 2.36 L x 1.73 W x 0.98 H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm) | 2.36 L x 1.73 W x 0.98 H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm) |