Sensata-Crydom DR6760A30RP
رقم الجزء
DR6760A30RP
المصنع
Sensata-Crydom
الفئة:
ソリッド ステート リレー
الطرد
SSR with Integrated Heat Sink
ورقة البيانات
阿拉伯语DR6760A30RP.pdf
الوصف
3-PHASE SSR 48-600VAC DIN RAIL
Product details
1. How to order DR6760A30RP on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DR6760A30RP price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DR6760A30RP?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DR6760A30RP.
المصنع Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom Sensata-Crydom
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series DR67 DR67 DR67 DR67 DR67
ProductStatus Active Active Active Active Active
OutputType AC AC AC AC AC
Voltage-Load 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V 48 V ~ 600 V
LoadCurrent 30 A 30 A 30 A 30 A 30 A