DS1-20-0003.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DS1-20-0003.
| الصورة |
| المصنع | Schurter Inc. | Schurter Inc. | Schurter Inc. | Schurter Inc. | Schurter Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | DS | DS | DS | DS | DS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| FilterType | - | - | - | - | - |
| NumberofLines | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Impedance@Frequency | - | - | - | - | - |
| Inductance@Frequency | - | - | - | - | - |
| CurrentRating(Max) | 3.15A | 3.15A | 3.15A | 3.15A | 3.15A |
| DCResistance(DCR)(Max) | 26mOhm | 26mOhm | 26mOhm | 26mOhm | 26mOhm |
| VoltageRating-DC | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| ApprovalAgency | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.787 L x 0.787 W (20.00mm x 20.00mm) | 0.787 L x 0.787 W (20.00mm x 20.00mm) | 0.787 L x 0.787 W (20.00mm x 20.00mm) | 0.787 L x 0.787 W (20.00mm x 20.00mm) | 0.787 L x 0.787 W (20.00mm x 20.00mm) |