IXYS DSA30C100PB
رقم الجزء
DSA30C100PB
المصنع
IXYS
الفئة:
ダイオード - 整流器 - アレイ
الطرد
TO-220-3
ورقة البيانات
阿拉伯语DSA30C100PB.pdf
الوصف
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Product details
1. How to order DSA30C100PB on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DSA30C100PB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSA30C100PB?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DSA30C100PB.
المصنع IXYS IXYS IXYS IXYS IXYS
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series - - - - -
DiodeType Schottky Schottky Schottky Schottky Schottky
Voltage-DCReverse(Vr)(Max) 100 V 100 V 100 V 100 V 100 V
Current-AverageRectified(Io)(perDiode) 15A 15A 15A 15A 15A
Voltage-Forward(Vf)(Max)@If 910 mV @ 15 A 910 mV @ 15 A 910 mV @ 15 A 910 mV @ 15 A 910 mV @ 15 A
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
ReverseRecoveryTime(trr) - - - - -
Current-ReverseLeakage@Vr 300 µA @ 100 V 300 µA @ 100 V 300 µA @ 100 V 300 µA @ 100 V 300 µA @ 100 V
OperatingTemperature-Junction -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C