IXYS DSSK48-0025B
رقم الجزء
DSSK48-0025B
المصنع
IXYS
الفئة:
ダイオード - 整流器 - アレイ
الطرد
TO-220-3
ورقة البيانات
阿拉伯语DSSK48-0025B.pdf
الوصف
DIODE ARRAY SCHOTTKY 25V TO220AB
Product details
1. How to order DSSK48-0025B on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DSSK48-0025B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSSK48-0025B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DSSK48-0025B.
المصنع IXYS IXYS IXYS IXYS IXYS
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
DiodeType Schottky Schottky Schottky Schottky Schottky
Voltage-DCReverse(Vr)(Max) 25 V 25 V 25 V 25 V 25 V
Current-AverageRectified(Io)(perDiode) 25A 25A 25A 25A 25A
Voltage-Forward(Vf)(Max)@If 440 mV @ 20 A 440 mV @ 20 A 440 mV @ 20 A 440 mV @ 20 A 440 mV @ 20 A
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
ReverseRecoveryTime(trr) - - - - -
Current-ReverseLeakage@Vr 20 mA @ 25 V 20 mA @ 25 V 20 mA @ 25 V 20 mA @ 25 V 20 mA @ 25 V
OperatingTemperature-Junction -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C