DTM65PW280C8.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DTM65PW280C8.
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | DTM65-C8 (65W) | DTM65-C8 (65W) | DTM65-C8 (65W) | DTM65-C8 (65W) | DTM65-C8 (65W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 28V | 28V | 28V | 28V | 28V |
| Current-Output(Max) | 2.32A | 2.32A | 2.32A | 2.32A | 2.32A |
| Power(Watts) | 65 W | 65 W | 65 W | 65 W | 65 W |
| NoLoadPowerConsumption | 210mW (Max) | 210mW (Max) | 210mW (Max) | 210mW (Max) | 210mW (Max) |
| Polarization | - | - | - | - | - |
| Applications | Medical | Medical | Medical | Medical | Medical |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C | 0°C ~ 60°C |
| OutputConnector | Power DIN, 4 Pin | Power DIN, 4 Pin | Power DIN, 4 Pin | Power DIN, 4 Pin | Power DIN, 4 Pin |
| CordLength | 41.34 (1.05m) | 41.34 (1.05m) | 41.34 (1.05m) | 41.34 (1.05m) | 41.34 (1.05m) |
| InputConnector | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 4.17 L x 2.36 W x 1.22 H (106.0mm x 60.0mm x 31.0mm) | 4.17 L x 2.36 W x 1.22 H (106.0mm x 60.0mm x 31.0mm) | 4.17 L x 2.36 W x 1.22 H (106.0mm x 60.0mm x 31.0mm) | 4.17 L x 2.36 W x 1.22 H (106.0mm x 60.0mm x 31.0mm) | 4.17 L x 2.36 W x 1.22 H (106.0mm x 60.0mm x 31.0mm) |