Panduit Corp DV18-250B-E
رقم الجزء
DV18-250B-E
المصنع
Panduit Corp
الفئة:
端子 - クイックコネクト、クイックディスコネクトコネクタ
الطرد
ورقة البيانات
阿拉伯语DV18-250B-E.pdf
الوصف
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Product details
1. How to order DV18-250B-E on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the DV18-250B-E price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DV18-250B-E?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DV18-250B-E.
المصنع Panduit Corp Panduit Corp Panduit Corp Panduit Corp Panduit Corp
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series Pan-Term® Pan-Term® Pan-Term® Pan-Term® Pan-Term®
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Red Red Red Red Red
Gender Female Female Female Female Female
Tab Width 0.250" (6.35mm) 0.250" (6.35mm) 0.250" (6.35mm) 0.250" (6.35mm) 0.250" (6.35mm)
Tab Length - - - - -
Wire Gauge 18-22 AWG 18-22 AWG 18-22 AWG 18-22 AWG 18-22 AWG
Part Status Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Termination Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Tab Thickness 0.032" (0.81mm) 0.032" (0.81mm) 0.032" (0.81mm) 0.032" (0.81mm) 0.032" (0.81mm)
Terminal Type Standard Standard Standard Standard Standard
Contact Finish Tin Tin Tin Tin Tin
Contact Material Brass Brass Brass Brass Brass
Length - Overall 0.810" (20.57mm) 0.810" (20.57mm) 0.810" (20.57mm) 0.810" (20.57mm) 0.810" (20.57mm)