Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DZ2712000L.
| الصورة |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power - Max | 120 mW | 120 mW | 120 mW | 120 mW | 120 mW |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Package / Case | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms |
| Impedance (Max) (Zzt) | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | 12 V | 12 V | 12 V | 12 V | 12 V |
| Supplier Device Package | 50 nA @ 9 V | 50 nA @ 9 V | 50 nA @ 9 V | 50 nA @ 9 V | 50 nA @ 9 V |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 1 V @ 10 mA | 1 V @ 10 mA | 1 V @ 10 mA | 1 V @ 10 mA | 1 V @ 10 mA |