E5GN-RP AC100-240.pdf
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | E5GN | E5GN | E5GN | E5GN | E5GN |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| InputRange | -200°C ~ 850°C | -200°C ~ 850°C | -200°C ~ 850°C | -200°C ~ 850°C | -200°C ~ 850°C |
| OutputType | Relay | Relay | Relay | Relay | Relay |
| Communications | - | - | - | - | - |
| NumberofCharactersPerRow | 4, 4 | 4, 4 | 4, 4 | 4, 4 | 4, 4 |
| DisplayCharacters-Height | - | - | - | - | - |
| Voltage-Supply | 100 ~ 240VAC | 100 ~ 240VAC | 100 ~ 240VAC | 100 ~ 240VAC | 100 ~ 240VAC |
| PanelCutoutDimensions | Rectangular - 45.00mm x 22.00mm | Rectangular - 45.00mm x 22.00mm | Rectangular - 45.00mm x 22.00mm | Rectangular - 45.00mm x 22.00mm | Rectangular - 45.00mm x 22.00mm |