ECS Inc. ECS-286.3-10-33-AGL-TR
رقم الجزء
ECS-286.3-10-33-AGL-TR
المصنع
ECS Inc.
الفئة:
結晶
الطرد
4-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语ECS-286.3-10-33-AGL-TR.pdf
الوصف
CRYSTAL 28.63636MHZ 10PF SMD
Product details
1. How to order ECS-286.3-10-33-AGL-TR on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ECS-286.3-10-33-AGL-TR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECS-286.3-10-33-AGL-TR?
المصنع ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc.
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Series ECX-32 ECX-32 ECX-32 ECX-32 ECX-32
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal MHz Crystal
Frequency 28.63636 MHz 28.63636 MHz 28.63636 MHz 28.63636 MHz 28.63636 MHz
FrequencyStability ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm ±30ppm
FrequencyTolerance ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
LoadCapacitance 10pF 10pF 10pF 10pF 10pF
ESR(EquivalentSeriesResistance) 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms 40 Ohms
OperatingMode Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental Fundamental
OperatingTemperature -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)