ECS Inc. ECX-H33BN-133.333
رقم الجزء
ECX-H33BN-133.333
المصنع
ECS Inc.
الفئة:
発振器
الطرد
6-SMD, No Lead
ورقة البيانات
阿拉伯语ECX-H33BN-133.333.pdf
الوصف
XTAL OSC XO 133.3330MHZ HCMOS
Product details
1. How to order ECX-H33BN-133.333 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ECX-H33BN-133.333 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECX-H33BN-133.333?
المصنع ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 133.333 MHz 133.333 MHz 133.333 MHz 133.333 MHz 133.333 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 40mA 40mA 40mA 40mA 40mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)