ECS Inc. ECX-H37CM-33.333
رقم الجزء
ECX-H37CM-33.333
ورقة البيانات
阿拉伯语ECX-H37CM-33.333.pdf
الوصف
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS SMD
Product details
1. How to order ECX-H37CM-33.333 on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ECX-H37CM-33.333 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECX-H37CM-33.333?
المصنع ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc.
Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
Packaging Strip Strip Strip Strip Strip
Frequency 33.333 MHz 33.333 MHz 33.333 MHz 33.333 MHz 33.333 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS HCMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 25mA 25mA 25mA 25mA 25mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)