EL7516IY-T13.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EL7516IY-T13.
| الصورة |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Function | Step-Up | Step-Up | Step-Up | Step-Up | Step-Up |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| Topology | Boost | Boost | Boost | Boost | Boost |
| OutputType | Adjustable | Adjustable | Adjustable | Adjustable | Adjustable |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 2.6V | 2.6V | 2.6V | 2.6V | 2.6V |
| Voltage-Input(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 2.6V | 2.6V | 2.6V | 2.6V | 2.6V |
| Voltage-Output(Max) | 18V (Switch) | 18V (Switch) | 18V (Switch) | 18V (Switch) | 18V (Switch) |
| Current-Output | 1.3A (Switch) | 1.3A (Switch) | 1.3A (Switch) | 1.3A (Switch) | 1.3A (Switch) |
| Frequency-Switching | 620kHz, 1.25MHz | 620kHz, 1.25MHz | 620kHz, 1.25MHz | 620kHz, 1.25MHz | 620kHz, 1.25MHz |