ELJ-PA221KF2.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELJ-PA221KF2.
| الصورة |
| Series | PA2 | PA2 | PA2 | PA2 | PA2 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Material-Core | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic |
| Inductance | 220 µH | 220 µH | 220 µH | 220 µH | 220 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 115 mA | 115 mA | 115 mA | 115 mA | 115 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 85mA | 85mA | 85mA | 85mA | 85mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 8.7Ohm | 8.7Ohm | 8.7Ohm | 8.7Ohm | 8.7Ohm |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz | 4MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 85°C | -20°C ~ 85°C | -20°C ~ 85°C | -20°C ~ 85°C | -20°C ~ 85°C |
| InductanceFrequency-Test | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz |