ERD-S1TJ113V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERD-S1TJ113V.
| الصورة |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | ERDS1 | ERDS1 | ERDS1 | ERDS1 | ERDS1 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Resistance | 11 kOhms | 11 kOhms | 11 kOhms | 11 kOhms | 11 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Composition | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film | Carbon Film |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.091 Dia x 0.250 L (2.30mm x 6.35mm) | 0.091 Dia x 0.250 L (2.30mm x 6.35mm) | 0.091 Dia x 0.250 L (2.30mm x 6.35mm) | 0.091 Dia x 0.250 L (2.30mm x 6.35mm) | 0.091 Dia x 0.250 L (2.30mm x 6.35mm) |