ERD-S1TJ512V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERD-S1TJ512V.
| Resistance | 5.1 kOhms | 5.1 kOhms | 5.1 kOhms | 5.1 kOhms | 5.1 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Height-Seated(Max) | 0.091 Dia x 0.250 L (2.30mm x 6.35mm) | 0.091 Dia x 0.250 L (2.30mm x 6.35mm) | 0.091 Dia x 0.250 L (2.30mm x 6.35mm) | 0.091 Dia x 0.250 L (2.30mm x 6.35mm) | 0.091 Dia x 0.250 L (2.30mm x 6.35mm) |