Panasonic Electronic Components ERG-1SJ821
رقم الجزء
ERG-1SJ821
المصنع
Panasonic Electronic Components
الفئة:
スルー ホール抵抗器
الطرد
Axial
ورقة البيانات
阿拉伯语ERG-1SJ821.pdf
الوصف
RES 820 OHM 5% 1W AXIAL