ERZ-V10V101CS.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERZ-V10V101CS.
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 60 V | 60 V | 60 V | 60 V | 60 V |
| MaximumDCVolts | 85 V | 85 V | 85 V | 85 V | 85 V |
| VaristorVoltage(Min) | 90 V | 90 V | 90 V | 90 V | 90 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V | 100 V |
| VaristorVoltage(Max) | 110 V | 110 V | 110 V | 110 V | 110 V |
| Current-Surge | 3.5 kA | 3.5 kA | 3.5 kA | 3.5 kA | 3.5 kA |
| Energy | 17J | 17J | 17J | 17J | 17J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 1700 pF @ 1 kHz | 1700 pF @ 1 kHz | 1700 pF @ 1 kHz | 1700 pF @ 1 kHz | 1700 pF @ 1 kHz |