ERZ-VA5D330.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERZ-VA5D330.
| MaximumACVolts | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V | 20 V |
| MaximumDCVolts | 26 V | 26 V | 26 V | 26 V | 26 V |
| VaristorVoltage(Min) | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 33 V | 33 V | 33 V | 33 V | 33 V |
| VaristorVoltage(Max) | 36 V | 36 V | 36 V | 36 V | 36 V |
| Current-Surge | 250 A | 250 A | 250 A | 250 A | 250 A |
| Energy | 1.1J | 1.1J | 1.1J | 1.1J | 1.1J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 1400 pF @ 1 kHz | 1400 pF @ 1 kHz | 1400 pF @ 1 kHz | 1400 pF @ 1 kHz | 1400 pF @ 1 kHz |