ERZ-VS34C201.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERZ-VS34C201.
| الصورة |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® | ZNR® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 130 V | 130 V | 130 V | 130 V | 130 V |
| MaximumDCVolts | 170 V | 170 V | 170 V | 170 V | 170 V |
| VaristorVoltage(Min) | 185 V | 185 V | 185 V | 185 V | 185 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 200 V | 200 V | 200 V | 200 V | 200 V |
| VaristorVoltage(Max) | 225 V | 225 V | 225 V | 225 V | 225 V |