ESD12VD9-TP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ESD12VD9-TP.
| الصورة |
| Package/Case | SOD-923 | SOD-923 | SOD-923 | SOD-923 | SOD-923 |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 12V (Max) | 12V (Max) | 12V (Max) | 12V (Max) | 12V (Max) |
| Voltage-Breakdown(Min) | 13.5V | 13.5V | 13.5V | 13.5V | 13.5V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 18.4V | 18.4V | 18.4V | 18.4V | 18.4V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 1A (8/20µs) | 1A (8/20µs) | 1A (8/20µs) | 1A (8/20µs) | 1A (8/20µs) |
| Power-PeakPulse | 100W | 100W | 100W | 100W | 100W |
| PowerLineProtection | No | No | No | No | No |
| Capacitance@Frequency | 15pF @ 1MHz | 15pF @ 1MHz | 15pF @ 1MHz | 15pF @ 1MHz | 15pF @ 1MHz |