STMicroelectronics ESDA14V2LY
رقم الجزء
ESDA14V2LY
المصنع
STMicroelectronics
الفئة:
TVS - ダイオード
الطرد
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
ورقة البيانات
阿拉伯语ESDA14V2LY.pdf
الوصف
TVS DIODE 12VWM 21VC SOT23-3
Product details
1. How to order ESDA14V2LY on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the ESDA14V2LY price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ESDA14V2LY?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ESDA14V2LY.
7.How to contact us to get technical supports, such as ESDA14V2LY pin diagram, ESDA14V2LY datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 2 2 2 2 2
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Breakdown(Min) 14.2V 14.2V 14.2V 14.2V 14.2V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 21V 21V 21V 21V 21V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 14A (8/20µs) 14A (8/20µs) 14A (8/20µs) 14A (8/20µs) 14A (8/20µs)
Power-PeakPulse 300W 300W 300W 300W 300W