Panasonic Electronic Components EXB-F10E334G
رقم الجزء
EXB-F10E334G
المصنع
Panasonic Electronic Components
الفئة:
抵抗ネットワーク、アレイ
الطرد
10-SIP
ورقة البيانات
阿拉伯语EXB-F10E334G.pdf
الوصف
RES ARRAY 9 RES 330K OHM 10SIP
Product details
1. How to order EXB-F10E334G on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the EXB-F10E334G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EXB-F10E334G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXB-F10E334G.
Package/Case 10-SIP 10-SIP 10-SIP 10-SIP 10-SIP
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series EXB EXB EXB EXB EXB
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 330k 330k 330k 330k 330k
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
NumberofResistors 9 9 9 9 9
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 10 10 10 10 10
PowerPerElement 125mW 125mW 125mW 125mW 125mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.986 L x 0.100 W (25.04mm x 2.54mm) 0.986 L x 0.100 W (25.04mm x 2.54mm) 0.986 L x 0.100 W (25.04mm x 2.54mm) 0.986 L x 0.100 W (25.04mm x 2.54mm) 0.986 L x 0.100 W (25.04mm x 2.54mm)