Panasonic Electronic Components EXB-F6E474G
رقم الجزء
EXB-F6E474G
المصنع
Panasonic Electronic Components
الفئة:
抵抗ネットワーク、アレイ
الطرد
6-SIP
ورقة البيانات
阿拉伯语EXB-F6E474G.pdf
الوصف
RES ARRAY 5 RES 470K OHM 6SIP
Product details
1. How to order EXB-F6E474G on مجموعة فودونغ كوميونيكيشن (شنزين) شركة مساهمة محدودة?
3. Are the EXB-F6E474G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EXB-F6E474G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXB-F6E474G.
Package/Case 6-SIP 6-SIP 6-SIP 6-SIP 6-SIP
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series EXB EXB EXB EXB EXB
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CircuitType Bussed Bussed Bussed Bussed Bussed
Resistance(Ohms) 470k 470k 470k 470k 470k
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
NumberofResistors 5 5 5 5 5
ResistorMatchingRatio - - - - -
Resistor-Ratio-Drift - - - - -
NumberofPins 6 6 6 6 6
PowerPerElement 125mW 125mW 125mW 125mW 125mW
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
Applications - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.586 L x 0.100 W (14.88mm x 2.54mm) 0.586 L x 0.100 W (14.88mm x 2.54mm) 0.586 L x 0.100 W (14.88mm x 2.54mm) 0.586 L x 0.100 W (14.88mm x 2.54mm) 0.586 L x 0.100 W (14.88mm x 2.54mm)