F30J10KE.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of F30J10KE.
| الصورة |
| المصنع | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Stackohm® 250 | Stackohm® 250 | Stackohm® 250 | Stackohm® 250 | Stackohm® 250 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 10 kOhms | 10 kOhms | 10 kOhms | 10 kOhms | 10 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 30W | 30W | 30W | 30W | 30W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| TemperatureCoefficient | ±260ppm/°C | ±260ppm/°C | ±260ppm/°C | ±260ppm/°C | ±260ppm/°C |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 1.250 L x 1.000 W (31.75mm x 25.40mm) | 1.250 L x 1.000 W (31.75mm x 25.40mm) | 1.250 L x 1.000 W (31.75mm x 25.40mm) | 1.250 L x 1.000 W (31.75mm x 25.40mm) | 1.250 L x 1.000 W (31.75mm x 25.40mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.563 (14.29mm) | 0.563 (14.29mm) | 0.563 (14.29mm) | 0.563 (14.29mm) | 0.563 (14.29mm) |